Sizin için seçtiklerimiz

Sizin İçin Seçtiklerimiz Köşesi
Bu sayımızda sizlere tanıtacağımız ilk kitap Serkan Bozkurt’tan Minik Minik Yemekler kitabı. Bu kitapta çocukların iştahını açacak, onlara yemek yemeyi sevdirecek tarifler var. Mini Mini Yemekler kitabı ile anne-babaların da içi rahat edecek. Bu tarifleri yaparken hem çok eğlenecek hem de çocuğunuzla keyifli saatler geçireceksiniz. Tarifler sandviç ve burgerler, makarnalar, kurabiyeler ve pastalar, içecekler olmak üzere dört ana başlıkta toplanıyor.
Bu sayının ikinci şanslı kitabı Esat Özata ile Pınar’ın Yemek Günlüğü kitabı. Bu kitapta Pınar Altuğ Atacan’ın 1999 yılında Pınar’ın Yemek Zevki programı ile yaptığı tariflerin yanı sıra Esat ile iki ayrı TV programında yaptığı tarifler yer alıyor. Çorbalar, başlangıçlar, salatalar, sebze yemekleri, mücverler, etler ve tavuklar, balıklar, makarna ve pilavlar, hamur işleri, tatlılar… Bu pratik tarifler ile hem zamandan kazanacak hem de lezzete ulaşacaksınız.
Üçüncü kitabımız Resimleriyle Adım Adım Sebze Yemekleri kitabı. Anne Willan’ın kaleminden çıkan kitapta yemek tariflerinin kaç kişilik olduğundan hazırlanma ve pişirme süresine, kullanılan malzemelerden mutfak gereçlerine kadar bütün detaylar resimleriyle adım adım veriliyor. Yemek yapmaya yeni başlayanlar için süper kullanışlı bir kitap.
Siz de kitabınızın “Sizin İçin Seçtiklerimiz” bölümünde yer almasını istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Pratik Bilgiler